☎ (067) 814-41-29 ☎ (050) 248-02-97 | Київ, Лятошинського,14

Командам 

Оформлення замовлення для команд зі знижкою.

1.) Найпростіший і найшвидший спосіб оформити замовлення для своєї команди це зв'язатися з нами за телефонами 067-320 70 03 067-684 01 73 або надіслати листа на нашу пошту info@goll.com.ua.

2.) Компанія Goll.com.ua завжди враховує вимоги та бажання свого клієнта. Ми безпосередньо співпрацюємо як з т...

Оформлення замовлення для команд зі знижкою.

1.) Найпростіший і найшвидший спосіб оформити замовлення для своєї команди це зв'язатися з нами за телефонами 067-320 70 03 067-684 01 73 або надіслати листа на нашу пошту info@goll.com.ua.

2.) Компанія Goll.com.ua завжди враховує вимоги та бажання свого клієнта. Ми безпосередньо співпрацюємо як з топовими брендами, такими як Nike та Adidas, так і із середнім сегментом таким як Givova, Joma, Select. Також ми завжди можемо запропонувати найдешевший варіант екіпіровки такий як Europaw, Swift або Zelart. Все це обговорюється з менеджером та під Ваш бюджет пропонується кілька варіантів на вибір.

3.) Зразки екіпіровки для примірки ми завжди готові надати, по Києву це адресна доставка (як мовиться прямо в роздягальню), по області та Україні за допомогою Нової пошти чи іншого перевізника.

4.) Для здійснення нанесення на формі – номери, реклами спонсора, емблеми та іншого, можливе використання як готового макета, так і його розробка з прорахунком загальної вартості нанесення. Терміни – від 3 до 5 днів, залежно від завантаженості.

5.) Після узгодження деталей замовлення, ми виставляємо рахунок на оплату та відправляємо на Вашу електронну адресу. Форма оплати будь-яка (готівковий та безготівковий розрахунок) з наданням усіх бухгалтерських документів. При командному замовленні зазвичай передоплата становить 20% від суми замовлення, але в кожному окремому випадку обговорюється індивідуально.

6.) Доставка здійснюється будь-яким зручним способом, обумовленим з покупцем.

7.) Після покупки екіпірування в магазині Goll.com.ua усі гравці вашої команди автоматично, після надання своїх даних та реєстрації в нашій базі клієнтів, отримують знижку у розмірі 5% на всю нашу продукцію за винятком акційних товарів.

8.) Крім представлених на сайті моделей можна зробити замовлення будь-якої моделі з нижче представлених каталогів:

КАТАЛОГ NIKE 

КАТАЛОГ GIVOVA 

КАТАЛОГ JOMA2021

 З повагою, Goll.com.ua

Более